<%=StrTitr %>
کدخبر : 665
تاریخ مخابره :      ۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۳:۰۹
تعداد بازدید :    1896

مراسم تودیع و معارفه سرپرست معاونت اجرایی و برنامه ریزی جذب برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه سرپرست معاونت برنامه ریزی و امور اجرایی مرکز جذب اعضای هیات علمی چهارشنبه (7 آذر ماه) با حضور رئیس مرکز برگزار شد.

در این مراسم دکتر حسن نادری رسما بعنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و امور اجرایی (مرکز جذب) معرفی شد و حکم خود را از سوی دکتر محمدرضا رضوان طلب - رئیس مرکز جذب دریافت کرد.

در مراسم ظهر امروز که در محل مرکز جذب برگزار شد، از تلاش‌های دکتر سعید افشاری، معاونت اسبق اجرایی و عضو هیات استانی جذب اصفهان قدردانی شد.

در این مراسم رضوان طلب – رئیس مرکز جذب- در سخنانی ضمن تبریک هفته بسیج و تاثیرگذاری این شجره طیبه در دوران دفاع مقدس و پس از آن گفت: همکاران مرکز باید از قوانین مرکز جذب آگاهی و آشنائی کامل داشته باشند تا ضمن تاثیرگذاری ارزش علمی خود را بالا ببرند.

وی افزود: که کارها باید برای رضای خداوند انجام گیرد که سود نفع آن برای خودمان است و به همکاران یادآور شد به درخواست شکایات متقاضیان توجه ویژه داشته باشند و مکاتبات با دانشگاه ها با جدیت بیشتری پیگیری شود.

او با اشاره به اقدامات ارزنده‌ای که پیش از این توسط معاونین اجرایی قبلی مرکز جذب انجام شده بود، درباره دکترافشاری گفت: ایشان در دوره مدیریت خود اقدامات سازنده ای انجام دادند. همچنین، دکتر برومند اعلم-معاونت تایید صلاحیت مرکز جذب- از اقدامات آقای دکتر افشاری و تلاش برای ثبات بخشیدن به امور مالی کارکنان و محققیق قراردادی از ایشان تشکر کردند.

دکتر افشاری در بخشی از این مراسم در سخنانی کوتاه ضمن تشکر و قدردانی از همکاران از کاستی ها غذرخواهی کرد.

در ادامه آقای دکتر نادری ضمن تعهد به حضور مستمر و موثر در مرکز فرمودند: ما پیمان بسته ایم بسیجی باشیم و بسیجی بمانیم و بسیجی عمل کنیم.

و در پایان رئیس مرکز جذب با اهدا لوح تقدیر از خدمات آقای دکتر افشاری تشکر و حکم سرپرستی آقای دکتر نادری را به ایشان تقدیم نمود.