<%=StrTitr %>
کدخبر : 5959
تاریخ مخابره :      ۱۳۹۹/۵/۴ - ۱۳:۰۵
تعداد بازدید :    9536
دانشگاه اعلام کرد:
اعلام زمان آزمون متقاضیان جذب کارشناسی ارشد دانشگاه فنی وحرفه ای

دانشگاه فنی و حرفه ای اعلام کرد: آزمون PE و جلسه بررسی صلاحیت علمی متقاضیان جذب کارشناسی ارشد این دانشگاه در روزهای ۵ و ۷ مرداد برگزار می شود.

 به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه فنی و حرفه ای اعلام کرد: متقاضیان جذب کارشناسی ارشد رشته‌های مهندسی معماری، ارتباط تصویری، طراحی پارچه و لباس و مهندسی کامپیوتر فراخوان‌های شهریور و بهمن‌ماه ۹۸ که از طریق سامانه پیامکی یا تماس تلفنی دانشگاه و سامانه نور رضوی به آنها اطلاع رسانی شده، باید برای شرکت در آزمون PE و جلسه بررسی صلاحیت علمی با به همراه داشتن اصل مدارک و مستندات درخواست شده به دانشگاه مراجعه کنند.

این متقاضیان باید در روزهای یکشنبه ۵ مرداد ۹۹ و سه شنبه ۷ مرداد ۹۹ به نشانی تهران، میدان بهمن، اتوبان شهید تند گویان، خیابان میعاد جنوبی، خیابان دانشگاه دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران شریعتی تهران مراجعه کنند.

 متقاضیان باید مدارک و مستندات درخواست شده را همراه خود داشته باشند. 

سوابق پژوهشی شامل مقالات منتشرشده در مجلات علمی، پژوهشی، ترویجی و سایر مجلات دارای مجوز از کمیسیون نشریات علوم پزشکی، ارائه مقالات در کنگره‌های ملی و بین المللی، تألیف و ترجمه کتاب در زمینه تخصصی فرد، مجری یا همکاری در پروژه های پژوهشی، داوری در مجله معتبر علمی و یا هیئت‌ علمی کنگره و اخذ جایزه از جشنواره یا المپیاد معتبر علمی است. 

همچنین افتخارات علمی مانند دانشجوی نمونه کشوری، جشنواره های ملی، رتبه های اول تا سوم آزمون ورودی در رشته و دانش آموخته رتبه اول دوره کارشناسی ارشد و دکتری و رتبه اول، دوم و سوم امتحان تخصصی و فوق تخصصی و مهارت فنی/ بالینی ویژه در رشته تخصصی، فعالیت­ های فناوری از سوابق پژوهشی محسوب می شوند.

سوابق آموزشی شامل سوابق تدریس، تهیه طرح درس، طراحی بسته های آموزشی است.

همچنین سوابق اجرایی نیز شامل عضویت در بنیاد ملی نخبگان و دفاتر استعدادهای درخشان، عضویت در هیئت تحریریه، سابقه خدمت تخصصی به‌عنوان عضو هیئت‌علمی، توانایی استفاده از توانمندی های نوین الکترونیک و بانک های اطلاعاتی، راه اندازی فعالیت های آموزشی و گواهی علمی اضافه بر مدرک و شرکت در کارگاه های تخصصی است.

عدم مراجعه به‌منزله‌ انصراف از فراخوان تلقی شده و دانشگاه هیچ مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.