<%=StrTitr %>
کدخبر : 591
تاریخ مخابره :      ۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۰:۰۷
تعداد بازدید :    363
با صدور پیامی؛
وزیر علوم، عملیات تروریستی در اهواز را محکوم کرد و به ملت ایران تسلیت گفت

دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور پیامی ضمن محکوم کردن حمله تروریستی اهواز، شهادت و زخمی شدن تعدادی از هم‌وطنان را تسلیت گفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام تسلیت آمده است:

بسم الرب الشهدا و الصدیقین

اقدام کور تروریستی اهواز در مراسم رژه نیروهای مسلح که باعث به شهادت رسیدن جمعی از فرزندان غیور و دلاور کشور عزیزمان از جمله تعدادی از زنان و کودکان مظلوم و بی دفاع شد، ملت بزرگ و قهرمان ایران را داغدار کرد.
این اقدامات تروریستی که با حمایت و پشتیبانی قدرت‌های سلطه‌گر و مستکبر انجام می‌شود، هرگز نخواهد توانست خدشه و خللی در اراده پولادین، صادقانه و مصمم ملت شریف ایران در حراست از دستاوردهای گرانسنگ انقلاب اسلامی همچون استقلال، امنیت و وحدت و انسجام ملی وارد سازد.
ضمن محکومیت شدید این جنایت هولناک اطمینان داریم به زودی عوامل این قبیل اقدامات کور به چنگال عدالت اسیر و به سزای اعمال ننگین خود خواهند رسید.
اینجانب ضمن تسلیت این ضایعه سترگ به رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده‌های داغدار این اقدام کور تروریستی، هم‌رزمان آنان در نیروهای مسلح و ملت شهیدپرور ایران اسلامی، از خداوند متعال برای شهیدان این حادثه دردناک علو درجات و برای خانواده‌های عزادار این عزیزان صبر و اجر جمیل مسألت دارم.