<%=StrTitr %>
کدخبر : 518
تاریخ مخابره :      ۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۵:۰۵
تعداد بازدید :    2356

تشکر رییس مرکز جذب از دانشگاه های پیشتاز در رسیدگی به پرونده متقاضیان فراخوان بهمن ۹۶

به نقل از ایسنا، دکترمحمدرضا رضوان طلب رییس مرکز جذب اعضای هیأت علمی اعلام کرد در فراخوان بهمن 96 جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری 10993 نفر برای عضویت هیأت علمی روی سامانه جذب اعلام آمادگی کردند.

طبق جدول زمانی می بایست 3 ماه بعد نتایج این پرونده ها به وزارت عتف اعلام شود. لکن مواجهه با تعطیلات عیدنوروز معمولا حدود یک ماه و نیم هر کار دولتی را به تاخیر می اندازد. اگر این تاخیر اجتناب ناپذیر و تحمیلی را در محاسبه دخیل نماییم؛ اولین نتایج باید نیمه تیرماه به مرکز جذب واصل شود که خوشبختانه 11 پرونده از 8 دانشگاه قبل از این تاریخ به دست ما رسیده است و تایید نهایی آن با فاصله کوتاهی به دانشگاه ها اعلام گردیده است. این دانشگاه ها به ترتیب عبارتند از: دانشگاه تفرش، دانشگاه تهران، دانشگاه رازی، دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، دانشگاه الزهرا، دانشگاه گنبدکاووس،  دانشگاه ایت الله بروجردی و دانشگاه صنعتی شریف که از مسئولین این دانشگاه ها و دبیران جذب و کارشناسان محترم مربوطه به خاطر این مبادرت صمیمانه قدردانی می نمایم.

 رییس مرکز جذب وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری افزود: حداقل 50 درصد از متقاضیان در غربالگری اولیه شرایط آنان با شرایط اعلام شده در فراخوان تطبیق نمی کند و غربال می شوند. از بین پرونده ها باقیمانده 318 پرونده از 47 دانشگاه و موسسه مرحله یک رسیدگی یعنی بررسی صلاحیت های علمی و عمومی را در دانشگاه پشت سرگذاشته و آماده طرح در هیأت اجرایی دانشگاه هاست که تقاضای ما از دبیران محترم جذب تسریع در کار این پرونده ها و استفاده از فرصت تابستان برای تشکیل جلسات هیأت های اجرایی است.

وی تأکید کرد: شایسته است اعضای محترم هیأت های اجرایی به‌محض تعطیل شدن دانشگاه‌ها خود را فارغ از تکلیف تلقی نکنند و بدانند سرنوشت عده ای ازجوانان و دانش آموختگان در گرو حضور و تصمیمات آنان در هیأت های اجرایی است؛ و حتی یک روز تاخیر در تعیین تکلیف آنان، سزاوار نمی باشد.

تقاضای ما از این همکاران آن است که تلاش کنند کارفراخوان بهمن 96 تا قبل از فراخوان شهریور 97 به پایان برسد.