<%=StrTitr %>
کدخبر : 392
تاریخ مخابره :      ۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۰:۰۳
تعداد بازدید :    869

افتتاحیه ساختمان دانشکده علوم پایه دانشگاه فسا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا در روز شنبه 22 اردیبهشت 97 ساختمان دانشکده علوم پایه دانشگاه فسا افتتاح گردید.

این مراسم در دهه سرآمدی آموزش و با حضور مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش وزارت علوم، ریاست و معاونین دانشگاه فسا ، نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرماندار ویژه فسا، ، روسا و مسئولین ادارات شهرستان فسا و اساتید و دانشجویان دانشگاه در تالار شیخ روزبهان فسایی دانشکده علوم پایه برگزار شد.

 ساخت و تجهیز دانشکده علوم پایه دانشگاه فسا در مدت 7 ماه و با مساحت 5020 متر مربع، هزینه کرد 74 میلیارد ریال، 16 کلاس درس، 7 آزمایشگاه تخصصی، 40اتاق هیات علمی، 2 سالن اجتماعات، یک سالن کنفرانس و 2 کارگاه کامپیوتر انجام پذیرفت.

در این مراسم جناب آقای دکتر اژدری ریاست محترم دانشگاه ضمن عرض خیرمقدم، از مزایای ساختمان دانشکده علوم پایه سخن گفتند. ایشان اضافه کردند که ساختمان مزبور در مدت زمان بسیار کوتاهی و با مدیریت پروژه برنامه ریزی شده و دقیق ساخته شده است و فضای موجود در دانشکده بصورت بهینه ای طراحی شده اند.

دکتر اژدری افزودند: هزینه صرف شده برای اجرای پروژه حاضر در مقایسه با ساختمانهای مشابه همراه با صرفه جویی قابل ملاحظه بوده است. در عین حال، تمام مراحل ساخت با دقت فراوان طراحی و اجرا شده است. ایشان با اشاره به مسیر رشد و توسعه دانشگاه فسا در سالهای اخیر، هدف نهایی دانشگاه را تبدیل شدن به یک موسسه کارآفرین و ماموریت محور دانستند و در پایان از همه دست اندرکاران ساخت و تجهیز ساختمان علوم پایه قدردانی و تشکر نمودند.