<%=StrTitr %>
کدخبر : 2715
تاریخ مخابره :      ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۰
تعداد بازدید :    3246
مدیرکل اداری دانشگاه فنی و حرفه ای:
170 مربی حق التدریس دانشگاه فنی و حرفه ای پیمانی می شوند

مدیرکل اداری دانشگاه فنی و حرفه ای با اشاره به صدور مجوز برای پیمانی شدن افراد حق التدریس مشمول ، از صدور احکام برای 170 نفر از مشمولان و فراهم شدن مقدمات و اقدامات لازم برای جذب 95 درصد مربیان حق التدریس به صورت پیمانی خبر داد.

به گزارش ایرنا از دانشگاه فنی و حرفه ای، سید حسن حسینی عنوان کرد: به دنبال ابلاغ قانون برنامه ششم مبنی بر ساماندهی مربیان حق التدریس (بند ذ)، بهمن سال گذشته آیین نامه ای برای استخدام مربیان حق التدریس دانشگاه فنی و حرفه ای تهیه شد که پس از مکاتبه های لازم با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بهار سال 1397 نهایی شد.
وی با اشاره به اینکه شرایط جذب پیمانی مربیان حق التدریس (بند ذ) دانشگاه فنی و حرفه ای فراهم شده است، افزود: برآورد اولیه درباره تعداد مربیان حق التدریس مشمول یکهزار و 200 نفر بود که توسط وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مکاتبه های لازم با سازمان اداری و استخدامی برای اجرای ماده یک احکام دایمی این افراد انجام شد.
حسینی عنوان کرد: مهر ماه امسال با پیگیری دانشگاه مجوز لازم برای پیمانی شدن مشمولان دریافت و حدود یکهزار و 100 پرونده ارسال شد که از این تعداد 930 پرونده به هسته گزینش ارجاع و تاکنون نتیجه نهایی گزینش 422 نفر ارسال شده و حکم استخدام پیمانی برای 170 نفر صادر شده است.

وی با بیان اینکه در سه ماه اخیر فرایند استخدام برای 400 نفر از مربیان حق تدریس طی شده است، گفت: امیدواریم تا پایان سال جاری احکام تمام مشمولان صادر شود.